Zdaniem wielu zarówno badaczy jak i postronnych obserwatorów welsh corgi pembroke jest psem, niezwykle drobnym do lisa. Mniej i bardziej sprawdzone podania i legendy dopatrują się tutaj różnego typu krzyżówek. Trudno w dzisiejszych czasach wyrokować jak było naprawdę. Niemniej jednak pewne cechy fizyczne sprawiają, że w istocie można się tu dopatrywać pewnych podobieństw. Mowa tu między innymi o nieco wydłużonym tułowiu i mocnych, dobrze zbudowanych aczkolwiek prostych kończynach.

welsh corgi pembroke sprzedam
Welsh corgi pembroke sprzedam – zdjęcie ze strony Flickr.com

Jednak to, co w sposób szczególny czyni właśnie welsh corgie pembroke podobnym do lisa to jego głowa. Podobieństwa można dopatrywać się nie tylko w cechach fizycznych głowy z dosyć szeroką i płaską mózgoczaszką oraz charakterystyczną spiczastą kufą i okrągłymi czujnymi brązowymi oczami i stojącymi, nieco spiczastymi uszami, ale także w pewnym ogólnym wyrazie. Pembroke jest bowiem psem niezwykle czujnym, ale też sprytnym i przebiegłym. Cechy, które są bowiem nieraz niezwykle stereotypowo przypisywane do lisiego charakteru niezwykle mu odpowiadają.Welsh corgi pembroke szczenięta

Szczenięta welsh corgi pembroke powinny jak najwcześniej być socjalizowane i przyzwyczajane do towarzystwa innych ludzi i zwierząt. Maluchy są bardzo wesołe i pojętne, szybko się uczą, bardzo lubią się bawić. Od samego początku potrzebują sporo aktywności, biegania, długich spacerów. Nie lubią bezczynności i samotności.

Welsh corgi pembroke cena

Welsh corgi pembroke to niewielki, przyjazny piesek. Ceny szczeniąt z rodowodem w dobrych hodowlach wahają się od 1700 do 2200 zł. Warto kupować pieski u sprawdzonych hodowców, którzy biorą odpowiedzialność za ich pochodzenie, dobre geny oraz dobre zdrowie.

welsh corgi pembroke hodowla
Welsh corgi pembroke hodowla – zdjęcie ze strony Psy-pies.com

Welsh corgi pembroke hodowla

Dobra hodowla welsh corgi pembroke gwarantuje zdrowe, aktywne i pełne życia pieski. Najlepiej jest kupować psiaki z rodowodem i od sprawdzonego hodowcy, który od pierwszych tygodni życia szczeniąt potrafi zadbać o ich właściwą socjalizację. Dzięki temu o wiele łatwiejsze będzie dalsze wychowanie psiaka już u nowego właściciela.

Welsh corgi pembroke oddam

Choć psy rasy welsh corgi pembroke są całkiem niewymagające, przyjazne i sympatyczne, niektóre osoby po kilku tygodniach i miesiącach decydują się na oddanie psa. Najczęściej przyczyną jest niemożność zapewnienia psiakowi odpowiedniej dawki ruchu oraz towarzystwa. Pieski lubią towarzystwo i bardzo źle się czują zostawione na długo w samotności.Welsh corgi pembroke sprzedam

Ogłoszenia o sprzedaży welsh corgi pembroke można znaleźć na wszystkich portalach ogłoszeniowych. Przeglądając oferty warto wziąć pod uwagę cenę piesków oraz ich pochodzenie. Najlepiej kupować psiaki ze sprawdzonych hodowli, które biorą odpowiedzialność za wszystkie swoje zwierzęta. Dla potencjalnego kupującego podejrzana powinna być również zbyt niska cena piesków.

welsh corgi cena
Welsh corgi cena – zdjęcie ze strony Dogtime.com

Artykuł powinien zapoznać Ciebie z informacjami: welsh corgi cena, welsh corgi pembroke szczenięta, welsh corgi pembroke cena, welsh corgi pembroke hodowla, hodowla welsh corgi pembroke, pembroke welsh corgi cena, welsh corgi pembroke oddam, welsh corgi pembroke sprzedam, corgi welsh, pies welsh corgi. Zapraszam do komentowania newsów. Pamiętaj również, że możesz dodać zdjęcie swojego psa do naszej galerii zdjęć.

One thought on “Welsh Corgi Pembroke hodowla, szczenięta, hodowla, sprzedam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *